Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel Wrocław gospodarzem półfinałów MP kadetek

07.03.2018 Autor: fot. fb Kadetki Impel Wrocław

Dzisiaj dobyło się losowanie grup półfinałowych mistrzostw Polski kadetek. Impel Wrocław trafił do grupy trzeciej i został jej gospodarzem.

Kadetki Impel Wrocław w zeszły weekend wygrały turniej ćwierćfinałowy rozgrywany we Wrocławiu i z pierwszego miejsca awansowały do turnieju półfinałowego. Dzisiaj w siatkarskiej centrali rozlosowano grupy półfinałowe.

 

Pierwsze miejsce w turnieju ćwierćfinałowym pozwoliło Impelkom na rozstawienie i znalezienie się w grupie potencjalnych drużyn-gospodarzy półfinałowych zmagań. Wrocławianki zostały wylosowane jako pierwsza drużyna grupy trzeciej, zatem zostały jednocześnie gospodyniami zmagań tej grupy.

 

Oprócz Impelek – w grupie trzeciej rywalizować będą zespoły: UKS Setbol Oświęcim, MKS Łańcut oraz UMKS MOS Wola Warszawa.

 

Turniej zaplanowany jest na dni 16-18 marca 2018 roku.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in