Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Juniorki zawalczą o finał!

07.03.2018

Już w najbliższy weekend wielkie emocje we Wrocławiu. Juniorki Impel Wrocław powalczą o jedno z dwóch miejsc gwarantujących udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski. Turniej półfinałowy odbędzie się w hali przy ul. Krupniczej.

Juniorki Impel Wrocław to aktualne mistrzynie Dolnego Śląska. Dzięki zdobyciu złotych medali – wrocławianki zakwalifikowały się do szczebla centralnego walki o mistrzostw Polski. W pierwszym etapie walczyło 48 drużyn, które rywalizowały w 8 grupach w całej Polsce.

 

Gospodarzem jednej z nich był Impel Wrocław, a turniej odbył się w Twardogórze. Młode Impelki wygrały swoją grupę i jako jeden z szesnastu zespołów zakwalifikowały się do półfinału. Jako, że zespół z Dolnego Śląska awansował tam z pierwszego miejsca – miał szansę na rozstawienie i bycie gospodarzem zmagań półfinałowych.

 

Tak się właśnie stało – Impel został wylosowany jako pierwsza drużyna w drugiej grupie. Oprócz Impela – we Wrocławiu zagrają także zespoły: KS Pałac Bydgoszcz, SMS Police oraz Trefl Proxima Kraków.

 

Harmonogram rozgrywek:

Piątek, 9.03.2018:

10:00 Impel Wrocław : Trefl Proxima Kraków

ok. 11:45 KS Pałac Bydgoszcz : SMS Police

 

Sobota, 10.03.2018:

10:00 Trefl Proxima Kraków : SMS Police

ok. 11:45 Impel Wrocław : KS Pałac Bydgoszcz

 

Niedziela, 11.03.2018

14:30 KS Pałac Bydgoszcz : Trefl Proxima Kraków

ok. 16:00 Impel Wrocław : SMS Police

 

 

Do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in