Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Weronika Wołodko i Tamara Gałucha w najlepszej szóstce!

11.03.2018 Autor: Sportowe Fakty

Weronika Wołodko i Tamara Gałucha znalazły się w zestawieniu najlepszej szóstki 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przygotowanym przez portal Sportowe Fakty!

Uzasadnienie:

 

Weronika Wołodko:

To właśnie Weronika Wołodko poprowadziła swój zespół do zwycięstwa nad ekipą z Dąbrowy Górniczej. Swoją niesztampową grą, siatkarka niejednokrotnie gubiła blok rywalek, o czym świadczy tylko jeden punkty zdobyty właśnie tym elementem przez podopieczne Andrzeja Stelmacha. Rozgrywająca umiejętnie rozkładała atak, dzięki czemu drużyna utrzymała 48 proc. efektywność w ofensywie. Ponadto pomogła drużynie dokładając kilka "oczek" zagrywką, blokiem i skutecznymi zagraniami na siatce.

 

Tamara Gałucha:

Tamara Gałucha rozegrała bardzo dobre zawody i po raz drugi znalazła się wśród najlepszych. Siatkarka udanie poczynała sobie w ofensywie, kończąc 46 proc. ataków. Nie zwalniała tempa również w polu serwisowym oraz dorzuciła jedno "oczko" blokiem. Zawodniczka Impela odbierała zagrywki swoich rywalek z 64 proc. efektywnością i tylko raz nie poradziła sobie z kąśliwym serwisem dąbrowianek.

 

Całą szóstkę znajdziecie na https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/742121/debiutantka-i-gorace-powroty-na-salony-oto-szostka-21-kolejki-ligi-siatkowki-kob

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in