Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Juniorki Impel Wrocław w finale mistrzostw Polski!

11.03.2018

Wielki sukces wrocławskiej młodzieży. Juniorki Impel Wrocław wywalczyły awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski!

Na szczebel centralnej rywalizacji o mistrzostwo Polski, juniorki Impel Wrocław trafiły jako mistrzynie Dolnego Śląska. Nie miały sobie równych w turnieju ćwierćfinałowych, którego były gospodarzem. Rozgrywki odbyły się jednak w Twardogórze, z uwagi na to, że w hali przy ul. Krupniczej odbywała się ćwierćfinałowa rywalizacja jednej z grup juniorów.

 

Pierwsze miejsce w turnieju ćwierćfinałowym sprawiło, że wrocławianki były rozstawione. Zostały także wylosowane jako gospodarz swojej półfinałowej grupy. Stało się zatem jasne, że o awans do najlepszej ósemki zespołów w kraju, Impelki powalczą przed swoją wspaniałą publicznością.

 

Turniej rozgrywany był w dniach 9 – 11 marca. W pierwszym meczu siatkarki z Dolnego Śląska były zdecydowanie lepsze od Trefla Proximy Kraków. W drugim dniu rywalizacji Impelki stawiły czoło utytułowanemu klubowi – KS Pałac Bydgoszcz. Ten mecz udało się wygrać (3:2), mimo, że w tie-breaku rywalki prowadziły 11:7 (ostatecznie Impelki zdobyły osiem punktów z rzędu i zwyciężyły 15:11).

 

Po zakończeniu spotkania z zespołem z Bydgoszczy wiadome już było, że to właśnie Impelki wywalczyły awans do turnieju finałowego. W ostatnim dniu rywalizacji Impelki musiały uznać wyższość rywalek z SMS Police (3:2), które także pojadą na finałowe starcia.

 

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 4-8 kwietnia 2018r.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in