Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Juniorki poznały finałowych rywali

14.03.2018

Dzisiaj w siatkarskiej centrali odbyło się losowanie grup finałowych mistrzostw Polski juniorek. Jedną z ośmiu najlepszych ekip w Polsce jest Impel Wrocław. O medale powalczy w dniach 4-8 kwietnia 2018 r.

Impel Wrocław do finału zakwalifikował się w ostatni weekend. W turnieju półfinałowym zorganizowanym we Wrocławiu, młodym Impelkom udało się pokonać Trefla Proximę Kraków (3:0), KS Pałac Bydgoszcz (3:2), a także zaliczyć przegraną w starciu z SMS Police (2:3). Takie wyniki pozwoliły wrocławiankom na awans do finału mistrzostw Polski.

 

Dzisiaj Impelki poznały swoje rywalki w walce o najcenniejsze medale w ich kategorii wiekowej. Impel Wrocław trafił do grupy A, w której zmierzy się z LTS Legionovia Legionovo, UKS Szóstka Mielec oraz Budowlani Łódź SSA. W grupie B zagrają natomiast: SMS Police, MKS San-Pajda Jarosław, KS Energetyk Poznań oraz UKS Chemik Olsztyn.

 

Faza grupowa zaplanowana jest na pierwsze trzy dni zmagań. Do półfinałów turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze drużyny z grup, które w sobotę rozegrają między sobą półfinały (A1 – B2 oraz A2 – B1). W niedzielę dojdzie natomiast do ostatecznych rozstrzygnięć o końcowe pozycje.

 

Turniej finałowy mistrzostw Polski zostanie rozegrany w dniach 4-8 kwietnia w Dębicy.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in