Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kadetki Impel Wrocław powalczą o finał

15.03.2018

W najbliższy weekend kolejne siatkarskie emocje w grupach młodzieżowych Impel Wrocław. Tym razem kadetki powalczą o awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski. W zeszły weekend awans do najlepszej ósemki w kraju wywalczyły juniorki.

Impelki w półfinale mistrzostw Polski zameldowały się jako zwycięzca grupy siódmej turniejów ćwierćfinałowych. To pozwoliło wrocławiankom na rozstawienie przy losowaniu grup półfinałowych. Podobnie jak w przypadku juniorek – kadetki także zostały wylosowane jako pierwsze w swojej grupie i zostały gospodarzem półfinałowych zmagań.

 

W półfinale we Wrocławiu zmierzą się Impel Wrocław, UKS Setbol Oświęcim, MKS Łańcut oraz UMKS MOS Wola Warszawa. Mecze będą rozegrane w dniach 16 – 18 marca 2018 w hali przy ul. Krupniczej 15. Do turnieju finałowego mistrzostw Polski kadetek awansują dwa zespoły.

 

Harmonogram:

Piątek, 16 marca 2018

Impel Wrocław : UMKS MOS Wola Warszawa, g. 13:00

UKS Setbol Oświęcim : MKS Łańcut, g. 14:30

 

Sobota, 17 marca 2018

UMKS MOS Wola Warszawa : MKS Łańcut, g. 10:00

Impel Wrocław : UKS Setbol Oświęcim, g. 11:30

 

Niedziela, 18 marca 2018

UKS Setbol Oświęcim : UMKS MOS Wola Warszawa, g. 10:00

Impel Wrocław : MKS Łańcut, g. 11:30

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in