Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kadetki Impel Wrocław w finale MP

18.03.2018

Kadetki Impel Wrocław wygrały turniej półfinałowy i awansowały do finału mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

Impel Wrocław był organizatorem turnieju półfinałowego. Wszystko dlatego, że młode Impelki wygrały swój ćwierćfinał i były rozstawione w losowaniu grup półfinałowych. Dzięki temu – miały szansę na zostanie gospodarzem zmagań i tak też się stało.

 

Turniej półfinałowy był rozgrywany w hali przy ul. Krupniczej 15 we Wrocławiu w dniach 16-18 marca. Impel Wrocław zmierzył się kolejno z UMKS MOS Wola Warszawa (3:1), UKS Setbol Oświęcim (3:1), a ostatniego dnia udało się pokonać zespół MKS Łańcut (3:2).

 

Komplet zwycięstw zapewnił kadetkom Impel Wrocław udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski, ale także rozstawienie – wiadomo, że do swojej finałowej grupy trafią jako zwycięzca półfinałów (w każdej z dwóch grup w turnieju finałowym zagra po dwóch zwycięzców oraz dwie drużyny z drugich miejsc z turniejów półfinałowych), a to może pomóc w osiągnięciu kolejnych sukcesów. Zespołem z drugiego miejsca, który awansował z wrocławskiego półfinału jest UMKS MOS Wola Warszawa.

 

Turniej finałowy zaplanowany jest na 2-6 maja 2018 r.

 

Kadetki to druga grupa młodzieżowa Impel Wrocław, która osiągnęła poziom finału w rozgrywkach mistrzostw Polski. Wcześniej (9-11 marca) do finałów awansowały juniorki.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in