Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kadetki poznały finałowych rywali

23.03.2018

Dzisiaj w siatkarskiej centrali odbyło się losowanie grup finałowych mistrzostw Polski kadetek. Jedną z ośmiu najlepszych ekip w Polsce jest Impel Wrocław. O medale powalczy w dniach 2-6 maja 2018 r.

Impel Wrocław do finału zakwalifikował się w ostatni weekend. W turnieju półfinałowym zorganizowanym we Wrocławiu, młodym Impelkom udało się pokonać wszystkie pozostałe zespoeły biorące w nim udział: UMKS MOS Wola Warszawa (3:1), UKS Setbol Oświęcim (3:1) oraz MKS Łańcut (3:2). Takie wyniki pozwoliły wrocławiankom na awans do finału mistrzostw Polski z pierwszego miejsca, a co za tym idzie – pozostać w gronie drużyn rozstawionych.

 

Dzisiaj Impelki poznały swoje rywalki w walce o najcenniejsze medale w ich kategorii wiekowej. Impel Wrocław trafił do grupy A, w której zmierzy się z KS Energetyk Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza oraz LTS Legionovia Legionowo. W grupie B zagrają natomiast: APS Rumia, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, KS Pałac Bydgoszcz oraz UMKS MOS Wola Warszawa.

 

Faza grupowa zaplanowana jest na pierwsze trzy dni zmagań. Do półfinałów turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze drużyny z grup, które w sobotę rozegrają między sobą półfinały (A1 – B2 oraz A2 – B1). W niedzielę dojdzie natomiast do ostatecznych rozstrzygnięć o końcowe pozycje.

 

Turniej finałowy mistrzostw Polski kadetek zostanie rozegrany w dniach 2-6 maja 2018 r. Na razie nie podano miejsca rozegrania turnieju.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in