Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Sonia Flendrich zadebiutowała w LSK

27.03.2018 Autor: fot. Kacper Kolenda, WP Sportowe Fakty

Kolejna młoda Impelka miała szansę debiutu na parkiecie LSK. Mowa o Sonii Flendrich, młodej przyjmującej, która zagrała w meczu 23. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Chemikiem Police.

Sonia Flendrich to wychowanka Impela Wrocław. Od wielu lat z sukcesami reprezentuje grupy młodzieżowe wrocławskiego klubu. W tym roku ma szansę na grę w drugoligowym zespole, ale przede wszystkim uczestniczy w rozgrywkach juniorskich.

 

Ten sezon może się dla młodej przyjmującej zakończyć medalem. Flendrich, jako juniorka, awansowała z zespołem do turnieju finałowego mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. Po drodze trzeba było pokonać znakomite zespoły m.in. z Krakowa, czy Bydgoszczy.

 

Wracając jednak do debiutu w LKS – sama zainteresowana podkreśliła, że debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej był dla niej spełnieniem marzeń. „Dla takich momentów warto żyć” – napisała na swoim Instagramie.

 

Kolejna szansa przed przyjmującą już być może w najbliższą środę, kiedy to seniorska drużyna Impel Wrocław podejmie POLI Budowlanych Toruń.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in