Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kadetki zawalczą o medale mistrzostw Polski

01.05.2018

Już jutro startuje turniej finałowy mistrzostw Polski kadetek. Wśród ośmiu najlepszych drużyn w Polsce znalazła się także ekipa z Wrocławia - drużyna Impel Wrocław. Młode Impelki chcą iść w ślady juniorek i z Rumi przywieść medale.

Kadetki swoją drogę do finału rozpoczęły wygrywając mistrzostwo Dolnego Śląska. Potem kolejno i w ćwierćfinale, i w półfinale (oba turnieje rozgrywane we Wrocławiu) nie miały sobie równych i pewnie awansowały do finałowych zmagań.

 

W turnieju finałowym bierze udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupie A zagrają: KS Energetyk Poznań, LTS Legionovia Legionowo, MKS Dąbrowa Górnicza oraz Impel Wrocław. W grupie B natomiast rywalizować będą: Akademia Piłki Siatkowej Rumia, UMKS MOS Wola Warszawa, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki oraz KS Pałac Bydgoszcz.

 

Turniej zostanie rozegrany w dniach 2 – 6 maja 2018. Faza grupowa potrwa trzy dni (środa – piątek). Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrają w półfinałach (sobota), a finalne rozstrzygnięcia zaplanowano na niedzielę. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali MOSiR w Rumi.

 

Harmonogram meczów Impela Wrocław:

Środa, 2 maja

12:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

 

Czwartek, 3 maja

10:00 LTS Legionovia Legionowo - Impel Wrocław

 

Piątek, 4 maja

12:30 Impel Wrocław - KS Energetyk Poznań

 

Sobota, 5 maja

10:00 mecz o 7. miejsce

12:30 mecz o 5. miejsce

16:00 półfinał

18:30 półfinał

 

Niedziela, 6 maja

10:00 mecz o 3. miejsce

12:30 finał

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in