Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Joanna Wołosz wsparła wrocławską siatkówkę

10.05.2018 Autor: fot. FB Imoco Volley Conegliano

Joanna Wołosz, jedna z najlepszych rozgrywających na świecie, wsparła wrocławską siatkówkę biorąc udział w akcji Siła w zielonym. Polska siatkarska, w swoich mediach społecznościowych, pochwaliła się certyfikatem, który otrzymuje każdy kibic biorący udział w akcji.

Joanna Wołosz to światowej klasy siatkarka. Znana jest z gry w polskich i włoskich klubach. Swoją karierę rozwijała między innym we wrocławskim klubie. W ostatnich latach zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Polski z Chemikiem Police, a ostatni sezon spędziła we włoskim Imoco Volley Conegliano. Z tą drużyną, będąc jej kapitanem, polskiej rozgrywającej udało się wygrać mistrzostwo Włoch oraz brązowy medal Ligi Mistrzyń.

 

W ostatnich dniach wystartowała akcja mająca na celu pomoc Impelowi Wrocław w zdobyciu odpowiednich funduszy na start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Wołosz wsparła akcję, o czym poinformowała na swoich mediach społecznościowych.


 

Wcześniej akcję Impela Wrocław wsparli sportowy z Rugby Wrocław, a klub zapowiada, że już niedługo ogłosi ambasadorów akcji, którzy przeznaczą na rzecz projektu niespodzianki dla kibiców. Więcej informacji o akcji na stronie www http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html oraz bezpośrednio na stronie projektu http://fans4club.com/project-impel

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in