Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Anna Werblińska wsparła akcję Siła w zielonym!

11.05.2018

Trwa akcja Impela Wrocław - Siła w zielonym, której celem jest zbudowanie podstaw budżetu na start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Do akcji włączają się kolejni kibicie oraz sportowcy. Tym razem projekt wsparła Anna Werblińska - utytułowana reprezentantka Polski.

Werblińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych siatkarek w Polsce. W swoim dorobku ma 12 krążków mistrzostw Polski, w tym połowa z nich jest złota. Największe sukcesy świętowała z Chemikiem Police, z którym mistrzostwo zdobyła czterokrotnie. Przez wiele lat była podporą reprezentacji Polski – z kadrą zdobyła m.in. brązowy medal mistrzostw Europy.

 

Swoją karierę przyjmująca rozpoczęła w Polonii Świdnica, jednak to w Gwardii Wrocław świętowała największe sukcesy młodzieżowe. Stąd też trafiła do drużyny Winiary Kalisz, gdzie rozpoczęła swoją, bogatą w sukcesy i wyróżnienia, karierę.

 

O wsparciu akcji Siła w zielonym, Anna Werblińska poinformowała na swoim Instagramie. Tam też zaprosiła wszystkich kibiców do pomocy wrocławskiego klubowi.

 

#pomagam #razemmozemywiecej #zachecamdowsparcia  @impelwroclaw

Post udostępniony przez Anna Werblińska (@ania_werblinska)

 

Wcześniej wsparcia akcji udzieliła inna, znana siatkarka - Joanna Wołosz, a także drużyna Rugby Wrocław. Na platformie Fans4Club wsparcie okazało już 44 kibiców, w tym Radosław Anioł - Dyrektor Zarządzający Chemika Police oraz Radosław Jęcek – Burmistrz Karpacza.

 

Opis akcji można znaleźć na klubowej stronie www http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html – natomiast bezpośredni link do projektu to fans4club.com/project-impel

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in