Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Młodziczki Impel Wrocław powalczą o finał

11.05.2018

W ten weekend po raz kolejny czeka na nas porcja siatkarskich emocji. Do gry o największą stawkę wchodzą młodziczki, które w sobotę i niedzielę powalczą w turnieju półfinałowym w Rzeszowie o awans do najlepszej ósemki w kraju.

Na szczebel centralny rywalizacji o mistrzostwo Polski, młodziczki Impel Wrocław dostały się dzięki zdobyciu mistrzostwa Dolnego Śląska. Turniej ćwierćfinałowy rozgrywany był w 8 miastach, po 6 drużyn w każdym. Jednym z miast – organizatorów był Wrocław. Zmagania rozpoczęto w piątek (27.04), a zakończono w niedzielę (29.04).

 

Dzięki bardzo dobrej grze Impelek – młode wrocławianki nie znalazły sobie równych w całym turnieju ćwierćfinałowy. W pokonanym polu zostawiły wszystkie cztery drużyny, z którym przyszło im rywalizować, co ważne – nie straciły też ani jednego seta. Dzięki zajęciu pierwszego miejsca – pewnie awansowały do półfinału.

 

Turniej półfinałowy, w którym zagrają Impelki obędzie się w Rzeszowie, w sobotę i niedzielę (12-13 maja). Miejscem rozegrania meczów będzie hala ZSS w Rzeszowie, przy ul. Hetmańskiej 38. Do finału awansują dwie najlepsze ekipy.

 

Harmonogram meczów Impela Wrocław:

Sobota, 11 maja 2018 r.

ok. 12:00 MKS Kraśnik – Impel Wrocław

15:30 KS Energetyk Poznań – Impel Wrocław

Niedziela, 12 maja 2018r.

ok. 12:00 Impel Wrocław – MKS V LO Rzeszów

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in