Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Siatkarskie wakacje z Impel Wrocław

23.05.2018

Impel Wrocław to jeden z najlepszych klubów w Polsce, jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Teraz wychodzi z propozycją wakacyjnego obozu siatkarskiego w Twardogórze.

Tygodniowy obóz zaplanowany jest na lipiec, a dokładnie w dniach od 13 do 21 lipca. Główną bazą hotelowo-sportową będą obiekty GOSiR Twardogóra, które rokrocznie wykorzystywane są przez młodzieżowe zespoły Impela Wrocław do treningów. Tutaj też odbywa się coroczny obóz siatkarski dla młodzieżowych drużyn, który trwa przez całe ferie zimowe. Wieloletnia współpraca daje pewność, że miejsce w którym odbędzie się obóz letni  jest właściwie przygotowane do tego typu inicjatyw.

 

Plan obozu przygotowany jest przez trenerów grup młodzieżowych Impela Wrocław, którzy osiągają wybitne sukcesy na arenie krajowej. Do dyspozycji obozowiczów będzie trzysektorowa hala sportowa, boiska do piłki plażowej oraz kompleks rekreacyjny z basenem. Podczas obozu zaplanowano nie tylko stricte siatkarskie zajęcia. Uczestnicy m.in. wybiorą się na wycieczkę rowerową, podczas której będzie można podziwiać piękno tamtejszych krajobrazów.

 

Obóz przeznaczony jest dla dziewczynek i chłopców w wieku do 6 klasy szkoły podstawowej włącznie. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka na obóz lub pragnących uzyskać szczegółowe informacje - zapraszamy do kontaktu z p. Dariuszem Gintowtem - mailowo: d.gintowt@impelwroclaw.pl lub telefonicznie: 510-200-259. 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in