Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Agata Sawicka dodała mocy Sile w zielonym

13.05.2018

Agata Sawicka to kolejna siatkarka, która wsparła akcję Impela Wrocław - Siła w zielonym. Podobnie jak Joanna Wołosz i Anna Werblińska - w mediach społecznościowych pochwaliła się swoim certyfikatem, zachęcając kolejnych kibiców do udziału w projekcie.

Agata Sawicka to uznana marka na siatkarskim rynku. Wielokrotnie zdobywała medale mistrzostw Polski, w tym te najcenniejsze, ze złotego kruszcu. W latach 2014-2017 reprezentowała barwy Impela Wrocław, z którym do bogatej kolekcji udało się dołożyć brązowy krążek. Sympatyczna libero była jedną z liderek wrocławskiego zespołu, często będąc także ulubienicą kibiców.

 

Popularna Qlka swoją grą pokazywała, że stać ją na wiele. Z dumą reprezentowała Polskę, a w każdym meczu dawała z siebie 120%. Kibice z pewnością pamiętają wiele ofiarnych obron Sawickiej, które dawały koleżankom szansę na kontratak.

 

Tym razem libero wystąpiła po stronie ofensywnej i dodała mocy do akcji Impela Wrocław – Siła w zielonym. O otrzymaniu certyfikatu poinformowała na swoim Instastory, zachęcając kibiców do wsparcia celu, jakim jest start wrocławskiego klubu w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

 

Klub chciałby podziękować za okazane wsparcie, a także życzyć Agacie Sawickiej jak najszybszego powrotu do zdrowia! Do zobaczenia na parkietach LSK!

 

W akcję Impela Wrocław włączyło się już 73 kibiców, w tym znane siatkarki – Joanna Wołosz i Ania Werblińska. Od poniedziałku klub będzie ogłaszał ambasadorów akcji. To szansa dla kibiców na kolejne wspaniałe nagrody i kolejna możliwość na wsparcie akcji.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in