Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Green Challenge pokazuje moc Siły w zielonym

13.05.2018

Na platformie Fans4Club trwa właśnie akcja Impela Wrocław - Siła w zielonym. Kibice mogą wesprzeć klub i pomóc zbudować podstawę budżetu na kolejny sezon rozgrywek w Lidze Siatkówki Kobiet. W social media ruszyła kolejna akcja - #GreenChallenge, która ma pokazać jak wielka jest siła w zielonym.

Akcja rozpoczęła się o nagrania, które w internecie pojawiło się dzień po wystartowaniu projektu Siła w zielonym. Zadaniem uczestników wyzwania jest umieszczenie informacji o prowadzonej akcji, a także zrobienie sobie zdjęcia lub nagranie specjalnego video z motywem zieleni.

 

Na wyzwanie odpowiedziało sporo osób, w tym trenerzy Impela Wrocław – Bartłomiej Dąbrowski i Marek Solarewicz, redaktor siatkówki Sportowych Faktów – Dominika Pawlik, dziennikarz TVP Sport – Maciej Piasecki oraz siatkarz Stoczni Szczecin – Adrian Mihułka. Duże wsparcie płynie prosto od kibiców, którzy zalewają internet dziesiątkami zdjęć z zielenią.  

 

 

Zdjęcia oglądać można w social media pod hasztagiem #GreenChallenge. Trafią one także do specjalnego albumu na klubowym Facebooku. Wszelkie nagrania, które pojawią się w trakcie trwania akcji trafią na kanał klubowego YouTube ’a – ImpelTV.

 

Akcja Siła w zielonym ma za zadanie pomóc klubowi w zebraniu środków na budowę podstawy budżetu na kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Kibice w zamian za pomoc finansową mogą na portalu Fans4Club wybrać sobie nagrodę, wśród których znaleźć można m.in. medale, repliki koszulek czy piłki z autografami. Klub oprócz gadżetów przeznaczonych dla kibiców, przygotował także ofertę dla sponsorów, a część działań bogatego portfolio dostępna jest także na portalu Fans4Club.

 

Bezpośredni link do akcji to http://Fans4Club.com/project-impel , a informacje o projekcie można znaleźć na klubowej stronie www - http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

 

 

Opis akcji, do skopiowania w mediach społecznościowych:

Na platformie Fans4Club.com trwa akcja, w której kibice pomagają wrocławskiemu klubowi wystartować w przyszłym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

 

Startuje także #GreenChallenge, a Waszym zadaniem jest:
1. Zrobienie zdjęcia lub nagranie video z motywem zieleni;
2. Wrzucenie postu i koniecznie podpisanie hasztagiem #SiłaWZielonym;
3. Nominowanie 3 kolejnych osób.

 

Razem udowodnijmy, że zielony ma naprawdę moc! Projekt znajdziecie na fans4club.com/project-impel  Nominuję: (i tu wybrać osoby nominowane).

Na wykonanie zadania macie 48 godzin. Powodzenia!

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in