Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Młodziczki poznały finałowych rywali

15.05.2018

Młodziczki Impel Wrocław zagrają w turnieju finałowym mistrzostw Polski. Dzisiaj odbyło się losowanie, dzięki któremu znane są już grupy, w których przyjedzie się zmagać młodym siatkarkom w pierwszym dniu zmagań.

Impelki jako zwycięzca swojego półfinału mogły liczyć na rozstawienie – do jednej grupy trafiają dwie drużyny z pierwszych miejsc i dwie drużyny z drugich miejsc z turniejów półfinałowych. Losowanie sprawiło, że Impelki zagrają w grupie A z LTS Legionovia, KS Metro Warszawa oraz UKS Barnim Goleniów. W grupie B rywalizować będą UKS Atena Warszawa, Enea Energetyk Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza oraz UKS SMS Szóstka Mielec.

 

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 25-27 maja 2018 roku w Wieliczce. Fazę grupową zaplanowano na piątek i przedpołudnie w sobotę. Półfinały oraz mecze o miejsca 5-8 obędą się w sobotnie popołudnie. W niedziele rozegrany zostanie finał i mecz o 3. miejsce.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in