Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Katarzyna Mroczkowska ambasadorem akcji Siła w zielonym

18.05.2018

Katarzyna Mroczkowska została kolejnym ambasadorem akcji Siła w zielonym. Projekt ma za zadanie pomóc Impelowi Wrocław w zgłoszeniu się do rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019.

Katarzyna Mroczkowska to legenda wrocławskiego sportu. Praktycznie całą karierę związana była z wrocławską drużyną, będąc jej filarem. Z Impelem Wrocław zdobyła m.in. wicemistrzostwo Polski. Reprezentowała biało-zielone barwy nie tylko na arenie krajowej, ale także w europejskich Pucharach.

 

Mroczkowska występowała także w reprezentacji Polski, ostatni raz w 2013 roku. Swoją karierę zakończyła w 2015 roku. Przez klub została uhonorowana zastrzeżeniem numeru 2, z którym grała przez całą swoją karierę w drużynie z Dolnego Śląska.

 

Z klubem z Wrocławia byłam związana przez swoją całą karierę i nie tylko. Wiem, że można zrezygnować z profesjonalnego uprawiania sportu, ale ten będzie zawsze obecny w moim życiu. Mam zatem nadzieję, że uda się uratować wrocławską żeńską siatkówkę na poziomie ekstraklasy i w przyszłym sezonie spotkamy się w Hali Orbita – mówi Katarzyna Mroczkowska.

 

 

 

Ogłaszanie kolejnych ambasadorów akcji to dla kibiców czas na kolejne, cenne nagrody. Tym razem do puli niespodzianek wchodzi oficjalna koszulka meczowa Katarzyny Mroczkowskiej, w której występowała w Lidze Mistrzyń. Wcześniej na stronie akcji pojawiły się nagrody od Agnieszki Kąkolewskiej oraz Natalii Murek.

 

Więcej informacji o akcji przeczytać można na stronie wrocławskiego klubu: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html Bezpośredni link do projektu na platformie Fans4Club to http://fans4club.com/project-impel

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in