Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kibice walczą o drużynę. Chcesz dołączyć?

20.05.2018 Autor: Redakcja Eska Info

Wrocławskie siatkarki zagrożone wycofaniem z Ligi Siatkówki Kobiet. Sponsor tytularny Impelu Wrocław zrezygnował ze współpracy z drużyną seniorską na rzecz tych młodzieżowych. Z pomocą przyszli jednak kibice i zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która może utrzymać grupę w ekstraklasie.

Akcja nosi nazwę „Siła w Zielonym”, a za każdy wpłacony grosz można odebrać nagrodę.

 

Także w internecie wystartowała akcja "Green challenge". Kibice wrzucają zdjęcia w otoczeniu zieleni, ubrani na zielono, opisując je właśnie tym hasztagiem i informując pozostałych swoich znajomych o akcji "Siła w zielonym" - mówi Krystian Janisz z biura prasowego Impel Wrocław.

 

Szefowie Impelu są przekonani, że z odpowiednią pomocą drużyna może osiągnąć naprawdę wiele.

 

Myślę, że jeżeli w najbliższym czasie udałoby się nam potwierdzić któregoś ze sponsorów, to skład, który by można skompletować pozwoliłby nam o bicie się o wyższe miejsca niż te, które mieliśmy w tym sezonie - przekonuje Krystian Janisz.

 

Wesprzeć drużynę można za pomocą portalu Fans4Club: http://fans4club.com/project-impel. Najcenniejsze nagrody to brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski.

 

Oprócz datków od kibiców poszukiwany jest też sponsor tytularny.

 

Więcej w materiale reporterki Radia ESKA Kai Paśko: http://wroclaw.eska.pl/sport/impel-wypadnie-z-ligi-siatkowki-kobiet-kibice-walcza-o-druzyne-chcesz-dolaczyc-audio/721689

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in