Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Katarzyna Skowrońska - Dolata ambasadorką Siły w zielonym

22.05.2018

Katarzyna Skowrońska - Dolata dołączyła do grona osób, które wparło akcję Siła w zielonym. Projekt ma pomóc Impelowi Wrocław w starcie w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Katarzyna Skowrońska – Dolata to jedna z najlepszych siatkarek w historii polskiego sportu. Swoją karierę w reprezentacji Polski rozpoczęła jeszcze za kadencji ś.p. trenera Andrzeja Niemczyka. Zagrała wtedy jako środkowa i dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Europy. Przez kolejne lata była filarem biało – czerwonych, niezależnie od tego, czy występowała na pozycji atakującej, czy przyjmującej.

 

Skowrońska – Dolata to także multimedalistka, jeśli chodzi o sukcesy klubowe. Na swoim koncie ma mistrzostwo Włoch, Turcji, Azerbejdżanu oraz Chin. W Polsce zdobyła wicemistrzostwo i dwukrotnie brązowy medal, w tym jeden w barwach Impela Wrocław. Na koncie ma także trzy brązowe medale Ligi Mistrzyń. W ostatnim sezonie zagrała w Brazylii, w zespole Hinode Barueri.

 

W Impelu Wrocław Katarzyna Skowrońska – Dolata występowała w sezonie 2015/2016, w którym to zdobyła z drużyną medal mistrzostw Polski. Teraz postanowiła wesprzeć akcję, dzięki której jest szansa na to, że w przyszłym sezonie wrocławscy kibice będą mogli oglądać Ligę Siatkówki Kobiet we Wrocławiu.

 

Najserdeczniej zachęcam kibiców do wzięcia udziału w akcji Siła w zielonym, która trwa na platformie Fans4Club. Trzymam kciuki za zrealizowanie celu – powiedziała Katarzyna Skowrońska – Dolata w krótkim filmiku, który przygotowała specjalnie dla kibiców.

 

 

 

Na stronie projektu będzie można znaleźć koszulkę Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty, w której zagrała w ostatnim sezonie w brazylijskim Barueri. Koszulka opatrzona jest autografem atakującej. Wcześniej do wsparcia akcji włączyły się m.in. Carolina Costagrande, Katarzyna Mroczkowska, Agnieszka Kąkolewska, czy Natalia Murek. Na Fans4Club można znaleźć gadżety, które zostały podarowane przez ambasadorki jako nagrody dla kibiców.

 

Bezpośredni link do strony projektu to http://fans4club.com/project-impel Więcej o projekcie można przeczytać na stronie: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in