Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

3 minuty wystarczyły! Koszulka Kasi sprzedana!

22.05.2018

3 minuty - tyle zajęło najszybszemu kibicowi zakupienie koszulki Katarzyny Skowrońskiej - Dolaty. To nowy rekord, jeśli chodzi o akcję Siła w zielonym, a przed nami jeszcze kilka niespodzianek.

Wczoraj ogłosiliśmy kolejną ambasadorkę projektu Siła w zielonym. Została nią Katarzyna Skowrońska – Dolata – wybitna reprezentantka Polski i multimedalistka, jeśli liczyć wszystkie medale, które zdobyła podczas swojej, trwającej jeszcze, kariery.

 

Wraz z ogłoszeniem ambasadora – na stronie projektu pojawiła się koszulka, w której atakująca rozegrała sezon w Brazylii, w zespole Hinode Barueri. Nie minęły pełne 3 minuty i koszulki nie było już na stronie projektu – została zakupiona przez jednego z kibiców. Radość najszybszego fana łączyła się ze smutkiem pozostałych kibiców, którzy przegapili moment ogłoszenia ambasadorki w mediach społecznościowych Impela Wrocław.

 

Na stronie projektu http://fans4club.com/project-impel dostępne są inne gadżety, a w zanadrzu szykują się kolejne niespodzianki. Dlatego zachęcajcie swoich znajomych do śledzenia strony Fans4Club i wybrania dla siebie najlepszej nagrody. Jak pokazuje powyższy przykład – całość działań, dzięki którym wesprzecie wrocławską żeńską siatkówkę – można wykonać w 3 minuty!





Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in