Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Anna Grejman i Bartosz Kurek pomogli akcji Siła w zielonym

23.05.2018

Na platformie Fans4Club pojawiły się kolejne nagrody-niespodzianki dla kibiców biorących udział w akcji Siła w zielonym. Tym razem to koszulka i szalik z autografami reprezentantów Polski w siatkówce mężczyzn oraz Anny Grejman.

W poniedziałek reprezentacja Polski w siatkówce zagrała kolejny mecz towarzyski z Kanadą. Tym razem rozegrany został w opolskim Okrąglaku i to Polacy cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie reprezentacyjnym (3:2). W najbliższy weekend przed kadrą pierwsze poważne wyzwania w tym roku, rusza bowiem Liga Narodów.

 

Po poniedziałkowym meczu Klub Kibica Impel Wrocław poprosił reprezentantów Polski o złożenie swoich autografów na koszulce, która miała trafić na akcję Siła w zielonym. W działania włączyła się Anna Grejman, która w swojej karierze zagrała m.in. we wrocławskiej drużynie.

 

Dzięki wsparciu Bartosza Kurka – atakującego reprezentacji Polski – udało się zebrać komplet podpisów na koszulce. Nagroda będzie dostępna na portalu Fans4Club http://fans4club.com/project-impel i będzie można ją nabyć w zamian za pomoc w osiągnięciu celu, którym jest gra Impela Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019.

 

Dodatkowo na stronie projektu znajdzie się reprezentacyjny szalik z autografami Anny Grejman i Bartosza Kurka. Wczoraj do Siły w zielonym, jako ambasador, dołączyła Katarzyna Skowrońska – Dolata. Koszulka, którą przekazała na akcję została wykupiona w 3 minuty, od momentu ogłoszenia informacji.

 

Więcej informacji o akcji na www: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in