Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Dominika Sobolska wsparła akcję Siła w zielonym

24.05.2018

Dominika Sobolska to kolejna siatkarka, która wsparła akcję Siła w zielonym. Projekt ma pomóc Impelowi Wrocław w starcie w kolejnym sezonie rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet.

Dominika Sobolska to jedna z czołowych środkowych Ligi Siatkówki Kobiet. Ubiegły sezon spędziła w BKS Profi – Credit Bielsko – Biała, gdzie była jednym z filarów drużyny. Łącznie zdobyła 70 punktowych bloków (7. miejsce w klasyfikacji całej Ligi) oraz zgarnęła 4 statuetki dla najlepszej siatkarki meczu.

 

W 2014 roku wraz z zespołem Chemika Police zdobyła mistrzostw Polski oraz Puchar Polski. W przeszłości Dominika Sobolska grała także w Impel Gwardii Wrocław, gdzie trafiła prosto z Belgii. Środkowa postanowiła wesprzeć akcję Siła w zielonym, o czym poinformowała na swoich mediach społecznościowych.

 

Oprócz wsparcia finansowego, za który otrzymała certyfikat – Dominika Sobolska wzięła także udział w #GreenChallenge. To wyzwanie, w którym internauci wykonują zdjęcie lub film, z motywem zieleni w tle i zwracają uwagę na trwający projekt Siła w zielonym. Więcej o #GreenChallenge na http://impelwroclaw.pl/news,2602-green-challenge-pokazuje-moc-sily-w-zielonym.html

 

 

Dominika Sobolska to kolejna siatkarka, która wsparła akcję ratowania żeńskiej siatkówki we Wrocławiu. Wcześniej projekt wsparła m.in. Joanna Wołosz, Anna Werblińska, Agata Sawicka. Ambasadorami akcji są m.in. Katarzyna Skowrońska – Dolata, Natalia Murek, Agnieszka Kąkolewska i Katarzyna Mroczkowska.

 

Na portalu Fans4Club na kibiców, którzy zechcą wesprzeć akcję czekają nagrody, w tym te specjalne od ambasadorów. Bezpośredni link do strony projektu: http://fans4club.com/project-impel, więcej informacji na temat akcji na: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in