Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Iga Chojnacka ambasadorką akcji Siła w zielonym

28.05.2018

Iga Chojnacka dołączyła do grona ambasadorów akcji Siła w zielonym. Dzięki projektowi prowadzonemu na platformie Fans4Club - Impel Wrocław ma szansę na grę w Lidze Siatkówki Kobiet w następnym sezonie.

Iga Chojnacka to wychowanka LTS Legionovii Legionowo. W tym mazowieckim mieście spędziła większość swojej kariery. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy Impela Wrocław, dla którego zdobyła 240 punktów. Jest jedną z czołowych środkowych Ligi Siatkówki Kobiet.

 

W nagraniu przygotowanym specjalnie dla kibiców – zaapelowała o wsparcie projektu Siła w zielonym. Serdecznie zapraszam kibiców, sponsorów i sympatyków piłki siatkowej do wzięcia działu w projekcie. Pokażmy, że siła tkwi w zielonym – mówi Iga Chojnacka. Środkowa przekazała na rzecz projektu swoją wyjazdową koszulkę, w której reprezentowała barwy Impela Wrocław.

 

 

 

Wcześniej do akcji, jako ambasador, dołączyły m.in. Katarzyna Skowrońska – Dolata, Joanna Kaczor, Katarzyna Mroczkowska i Natalia Murek. Obecnie projekt wsparło 140 kibiców, co pozwoliło uzbierać niespełna 20 % założonego celu. Do końca akcji pozostało 17 dni.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in