Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Neo-Nówka na pokładzie Siły w zielonym!

02.06.2018 Autor: fot. neonowka.pl

W internecie trwa akcja Siła w zielonym, dzięki której jest szansa, by Wrocław nie zniknął z siatkarskiej mapy Ligi Siatkówki Kobiet. Dziś do grona ambasadorów projektu dołączył kabaret Neo-Nówka, który z siatkówką i Wrocławiem związany jest od początków swojej działalności.

Neo-Nówka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Grupa pochodzi z Wrocławia i z tym miastem jest bardzo związana. Siatkówka jest także bliska sercu tria ze stolicy Dolnego Śląska. Ich skecz „Siatkarki” opisujący zdarzenia podczas meczu pomiędzy Polkami, a Niemkami zna każdy kibic w Polsce.

 

Neo-Nówkę nietrudno znaleźć także w halach, w których rozgrywane są mecze siatkówki. Członkowie kabaretu to zapaleni kibice polskich reprezentacji. Swoją obecnością i programem artystycznym – kabaret uświetnił niejedną imprezę w naszym kraju. Tym razem wystąpił jednak w nietypowej roli – siódmego kibica, który chce pomóc wrocławskiej, żeńskiej siatkówce.

 

Chcemy Was wszystkich namówić do wsparcia klubu żeńskiej siatkówki we Wrocławiu. Chcemy pomóc dziewczynom, żeby w następnym sezonie zagrały w rozgrywkach (Ligi Siatkówki Kobiet, przyp.red.).  Zadbajmy o to, by żeńska siatkówka była obecna w stolicy naszego rejonu. –  zaapelował Roman Żurek, lider i założyciel kabaretu Neo-Nówka. Być może będzie to najważniejszy mecz dla tej drużyny – dodał.

 

 

 

Kabaret Neo-Nówka to kolejny ambasador, który wsparł projekt ratujący wrocławską, żeńską siatkówkę. Wcześniej zrobiły to m.in. Katarzyna Skowrońska-Dolata, Joanna Kaczor i Agnieszka Kąkolewska. Akcję poprało wiele osób związanych ze sportem m.in. Maciej Zieliński, czy Iwona Krawczyk.

 

Akcja prowadzona jest na platformie Fans4Club.com – http://fans4club.com/project-impel. Więcej informacji o akcji na stronie: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in