Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Siatkarki Impela Wrocław spotkały się z Klubem Kibica

08.05.2014

Srebrne medalistki, drużyna Impela Wrocław 7 maja spotkały się z Klubem Kibica, który na co dzień dopinguje wrocławską drużynę podczas meczów ORLEN Ligi.

Impelki już po raz kolejny spotkały się z grupą osób, która przez cały sezon gorąco zagrzewa je do boju podczas meczów we Wrocławiu i wspiera w trakcie spotkań rozgrywanych na wyjeździe.

Spotkanie z wiernymi kibicami odbyło się tym razem nie w Hali Orbita, ale w centrum miasta. Uroczystą kolację uświetniły liczne atrakcje przygotowane przez Klub Kibica dla wrocławskich siatkarek. Nie obyło się również bez wzruszeń i podziękowań za zdobycie srebrnego medalu.

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia !




Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

YouTube

Sonda

Jak oceniasz nasz skład w sezonie 2014/2015?