07.12.2014
We wtorek powalczymy o pierwszą, historyczną wygraną w Lidze Mistrzyń. Impel Wrocław jest na fali wznoszącej, a po porażce z Eczacibasi wszyscy z tureckiego obozu byli zgodni - wicemistrzynie Polski to lepszy zespół niż Omiczka. Przeciwnika nie można jednak lekceważyć, bo w swoim ostatnim meczu co prawda Rosjanki przegrały z Volero Zurych, ale walczyły pięć setów.
Jak kupic bilet na ten mecz?
Zachęcamy do tego, aby bilety kupić przed meczem w jednym ze stacjonarnych punktów na terenie całego Dolnego Śląska. Można je dostać m.in. w sieci sklepów EMPiK, ale pełną listę miejsc dystrybucji znajdziecie TUTAJ
Wejściówki dostaniecie także oczywiście tuż przed pierwszą piłką wtorkowego meczu w kasach Orbity. Zamknięta jest już natomiast sprzedaż poprzez portal ticketpro.pl
Ceny to 10 (ulgowe) i 15 zł. Na mecze Ligi Mistrzyń obowiązują karnety.
Hnida: Trzy dni wolnego przydały się dziewczynom
17-02-2015
Papeł Papke nowym prezesem PZPS
17-02-2015
Piotr Makowski nie jest już trenerem kadry siatkarek
15-02-2015
Kadetki Impel Gwardii mistrzyniami Dolnego Śląska!
15-02-2015
Impel wraca do treningów
14-02-2015
Hnida: Trzy dni wolnego przydały się dziewczynom
17-02-2015
Papeł Papke nowym prezesem PZPS
17-02-2015
Piotr Makowski nie jest już trenerem kadry siatkarek
15-02-2015
Kadetki Impel Gwardii mistrzyniami Dolnego Śląska!
15-02-2015
Impel wraca do treningów
14-02-2015
Jak oceniasz nasz skład w sezonie 2014/2015?