Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Kup bilet i zobacz mecz Impel - Omiczka!

07.12.2014

We wtorek rozegramy kolejny mecz w Lidze Mistrzyń. Tym razem - w trzeciej kolejce fazy grupowej - naszym rywalem w Orbicie będzie trzecia drużyna ligi rosyjskiej Omiczka Omsk. Początek spotkania o godz. 19.

We wtorek powalczymy o pierwszą, historyczną wygraną w Lidze Mistrzyń. Impel Wrocław jest na fali wznoszącej, a po porażce z Eczacibasi wszyscy z tureckiego obozu byli zgodni - wicemistrzynie Polski to lepszy zespół niż Omiczka. Przeciwnika nie można jednak lekceważyć, bo w swoim ostatnim meczu co prawda Rosjanki przegrały z Volero Zurych, ale walczyły pięć setów.

 

Jak kupic bilet na ten mecz?

Zachęcamy do tego, aby bilety kupić przed meczem w jednym ze stacjonarnych punktów na terenie całego Dolnego Śląska. Można je dostać m.in. w sieci sklepów EMPiK, ale pełną listę miejsc dystrybucji znajdziecie TUTAJ 

Wejściówki dostaniecie także oczywiście tuż przed pierwszą piłką wtorkowego meczu w kasach Orbity. Zamknięta jest już natomiast sprzedaż poprzez portal ticketpro.pl

Ceny to 10 (ulgowe) i 15 zł. Na mecze Ligi Mistrzyń obowiązują karnety.



Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

YouTube

Sonda

Jak oceniasz nasz skład w sezonie 2014/2015?