Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel Wrocław zagra z PGE Atom Trefl Sopot

29.01.2016

W hicie 16. kolejki Orlen Ligi Impel Wrocław zmierzy się na wyjeździe z drużyną wicemistrza Polski PGE Atom Trefl Sopot. Stawką spotkania jest nie tylko wygrana, ale i utrzymanie dobrej passy zwycięstw jednego z zespołów.

W meczu pierwszej fazy rundy zasadniczej górą były sopocianki, które zwyciężyły 3:1. Teraz czas na rewanż – tym razem na terenie rywalek. W poprzedniej kolejce Impelki pokonały Mistrza Polski – Chemika Police, natomiast PGE Atom Trefl Sopot bez problemów poradził sobie z Polskim Cukrem Muszynianką Eneą Muszyną, pokonując ją bez straty seta.

 

Bezpośredni pojedynek pomiędzy PGE, a Impelem najprawdopodobniej przybliży jedną z ekip do zajęcia drugiego miejsca po zakończeniu rundy zasadniczej. Naprzeciw siebie staną gwiazdy polskiej i europejskiej siatkówki. Będzie to pojedynek dwóch reprezentacyjnych atakujących – Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty i Katarzyny Zaroślińskiej. Na środku w ekipie z Pomorza zagrają dwie reprezentantki Polski – Zuzanna Efimienko oraz Maja Tokarska. Vis-a-vis siatki zobaczyć będzie można będącą w wysokiej formie Monikę Ptak oraz Agnieszkę Kąkolewską.

 

Mecz odbędzie się 30 stycznia, w sobotę o godzinie 14:45 w Ergo Arenie. Transmisja spotkania w Polsat Sport oraz w mediach klubowych wrocławskiego zespołu – facebook.com/impelwroclaw oraz twitter/@goimpelwroclaw.