Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Agnieszka Kąkolewska w najlepszej szóstce 18. kolejki Orlen Ligi

17.02.2016

Wśród wyróżnionych siatkarek przez redakcję WP SportoweFakty znalazły się trzy siatkarki Impel Wrocław.

Agnieszka Kąkolewska

 

Mimo tego, że jej koleżanki bardzo często gościły w zestawieniu najlepszych zawodniczek poszczególnych kolejek, dla niej jest to debiut. Mowa o środkowej bloku z Dolnego Śląska, Agnieszce Kąkolewskiej.

Choć wrocławianka nie może poszczycić się imponującymi statystykami po meczu 18. serii spotkań Orlen Ligi przeciwko Pałacowi Bydgoszcz jej postawa na boisku była nieoceniona. Dwukrotnie zdołała zablokować rywalki, a w ataku utrzymywała skuteczność na poziomie 50 proc. (6/12). Dołożyła dwa ekstra oczka zagrywką i ostatecznie mecz zakończyła z 10-punktowym dorobkiem.

 

Wyróżnione zostały także: Agata Sawicka i Andrea Kossanyiova

 

więcej: http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/580272/powroty-na-salony-czyli-najlepsza-szostka-18-kolejki-orlen-ligi