Kluby

Wielkie nazwiska w drużynie Impel Wrocław!

Impel Wrocław nie przestaje zaskakiwać kolejnymi ciekawymi transferami. Do drużyny dołączyła następna gwiazda siatkówki – włoska zawodniczka Carolina Costagrande. To jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek siatkówki pań. Na naszych oczach powstaje naprawdę bardzo silny zespół!

Impel Wrocław rośnie w siłę

O transferze włoskiej siatkarki już informowaliśmy, ale na tym nie koniec ciekawych doniesień i zmian w klubie Impela Wrocław. Dużą niespodzianką była informacja o dołączeniu do klubu Impel Wrocław Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty. Jest to przecież jedna z najbardziej utytułowanych polskich siatkarek i zawodniczka naszej reprezentacji.

Potem Impel Wrocław wydał następne oświadczenie, tym razem o przedłużeniu umowy z Agatą Sawicką, Agnieszką Kąkolewską i Moniką Ptak i rozgrywającą Magdaleną Gryką. Czyni to zespół naprawdę silnym, który może walczyć o wygrane w Orlen Lidze.

Na tym jednak nie koniec rewelacji

Wkrótce poinformowano o następnych zawodniczkach, które dołączą do zespołu. Mowa o Milenie Radeckiej i Andrei Kossanyiovej. Radecka to także gwiazda Reprezentacji Polski, z kolei Andrea Kossanyiova to z czeska zawodniczka i aktualna reprezentantka Czech, która gra w pierwszym składzie zespołu mistrza Czech – VK Agel Prosejov. Ostatnie trzy lata spędziła w drużynie mistrza Czech. To kolejny świetny transfer dla wrocławskiej drużyny.

Następnie pojawiły się informacje, że również dwie młode Polki będą grać w Impelu Wrocław – mowa o przyjmującej, Karolinie Piśli, a także o środkowej, Aleksandrze Sikorskiej. Kadra Impela Wrocław prezentuje się bardzo imponująco, ma kilka asów w rękawie, solidne zawodniczki, utytułowane, młode i pełne energii, a także doświadczone.

Drużyna Impela Wrocław nadal kompletowana

Taki zespół ma szanse na sukcesy, a nas czekają zapewne jeszcze kolejne wieści o transferach. Klub Impel Wrocław informuje, że planuje skończyć kompletowanie zespołu mniej więcej do połowy czerwca. Czekamy zatem na kolejne rewelacje!