Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Klub

Hala sportowa

Hala ORBITA

Adres:    ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Kontakt: tel. +48 71 356 35 36 

www.spartan.wroc.pl 

 

 

                                             

Źródło zdjęcia: www.convention.wroclaw.pl

 

 

Hala ORBITA to kompleks widowiskowo - sportowy przystosowany do organizowania rozgrywek o randze krajowej i międzynarodowej w: siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, halowej piłce nożnej oraz gimnastyce artystycznej. ORBITA to także miejsce organizacji zawodów sportów walki oraz koncertów i imprez artystycznych, targów, wystaw, kongresów oraz sympozjów naukowych. W skład kompleksu wchodzą dwie hale: duża z widownią blisko 3 tys. miejsc oraz mała, która przeznaczona jest głównie na lodowisko, boisko lub boczną salę towarzyszącą. ORBITA jest w pełni klimatyzowana, wentylowana i ogrzewana. Posiada profesjonalne okablowanie strukturalne, nieograniczony dostęp do sieci telekomunikacyjnej oraz internetu. Prócz tego hala posiada dwa duże hole, szatnie, przebieralnie, pomieszczenia sanitarne dla publiczności, pokoje z urządzeniami sanitarnymi dla organizatorów, hostess i osób obsługujących imprezę, biuro organizacyjne imprezy, biuro prasowe, salon dla VIP-ów, salę konferencyjną, pomieszczenia cateringowe, a także punkt pomocy lekarskiej.


Wszystkie pomieszczenia posiadają podwyższony standard oraz bezpieczne wejścia i wyjścia przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.

 

Specyfika:

  • Oświetlenie płyty głównej - 3 500 luksów
  • Kubatura hali - 68 406 m3
  • Wysokość budowli - 34 mb
  • Wysokość wewnętrzna hali 29 mb
  • Nagłośnienie strefowe
  • Monitoring publiczności
     

Dojazd:

Hala ORBITA usytuowana jest w zachodniej części Wrocławia przy ulicy Wejherowskiej 34. Lokalizacja pozwala na swobodny wybór jednego z kilku dogodnych sposobów dotarcia na mecz: tramwaju, autobusu, samochodu lub też po prostu na pieszą wycieczkę.

 

Linie tramwajowe:

3,10, 20, 31, 32, 33 (ul. Lotnicza, przystanek: Kwiska)

 

Linie autobusowe (przystanek Wejherowska):

Pośpieszny: C

Normalne: 101, 103, 104, 106, 119, 122, 127, 128, 129, 134, 136, 140, 319 (szczytowy)

Nocny: 206, 241, 245, 251,257

Podmiejski: 602, 607

 

Samochód:

Autostradowa Obwodnica Wrocławia od strony ulicy Pilczyckiej. Z centrum dojazd ulicą Długą, a następnie Popowicką lub ulicą Lotniczą.

 

Wjazd na parking znajduje się od ulicy Wejherowskiej po wiaduktem drogowym naprzeciw przylegającego do hali hotelu. Goście strefy VIP posiadają możliwość pozostawienia samochodu na parkingu od strony lodowiska.  
 

 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in