Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

ORLEN Liga 2015/2016

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
Chemik Police 60 20 2 14 5 1 1 0 1 62 13 1798 1418 4.77 1.27
Atom Trefl Sopot 50 17 5 9 6 2 1 3 1 56 25 1904 1645 2.24 1.16
Impel Wrocław 49 18 4 8 5 5 0 2 2 56 27 1874 1676 2.07 1.12
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 44 14 8 6 6 2 4 2 2 52 34 1942 1787 1.53 1.09
Grot Budowlani Łódź 39 13 9 7 3 3 3 4 2 49 36 1898 1765 1.36 1.08
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 36 12 10 5 5 2 2 2 6 42 39 1780 1729 1.08 1.03
Enea PTPS Piła 36 12 10 4 6 2 2 2 6 42 40 1782 1801 1.05 0.99
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 33 10 12 6 4 0 3 4 5 40 40 1731 1800 1 0.96
Legionovia Legionowo 15 5 17 2 1 2 2 4 11 23 56 1596 1840 0.41 0.87
Developres SkyRes Rzeszów 13 5 17 1 1 3 1 7 9 24 58 1680 1885 0.41 0.89
KS Pałac Bydgoszcz 12 4 18 1 1 2 2 10 6 26 59 1723 1980 0.44 0.87
KSZO Ostrowiec 9 2 20 1 1 0 3 4 13 16 61 1478 1860 0.26 0.79


1. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-10-15
17:30
Legionovia Legionowo 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-10-16
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-10-17
20:00
Chemik Police 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2015-10-18
14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-10-19
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 2 Enea PTPS Piła 2015-10-19
20:30

2. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-10-21
18:00
Chemik Police 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2015-10-21
18:00
Enea PTPS Piła 1 - 3 Impel Wrocław 2015-10-21
19:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-10-21
20:30
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-10-28
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Legionovia Legionowo 2015-11-18
18:00

3. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-10-23
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-10-24
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Chemik Police 2015-10-24
17:00
Impel Wrocław 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2015-10-25
14:45
Legionovia Legionowo 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-10-26
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Enea PTPS Piła 2015-10-26
20:30

4. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-10-31
14:45
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-10-31
17:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 Legionovia Legionowo 2015-10-31
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-10-31
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-10-31
19:00
Chemik Police 3 - 0 Impel Wrocław 2015-10-31
20:00

5. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-11-04
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Chemik Police 2015-11-04
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2015-11-04
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2015-11-04
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2015-11-04
19:00
Impel Wrocław 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-11-04
20:30

6. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła 3 - 2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-11-07
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 - 3 Impel Wrocław 2015-11-08
14:45
Atom Trefl Sopot 1 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-11-08
16:00
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-11-08
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2015-11-09
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Grot Budowlani Łódź 2015-11-09
18:00

7. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-11-14
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-11-14
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2015-11-14
18:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Enea PTPS Piła 2015-11-14
18:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-11-15
14:45
Grot Budowlani Łódź 1 - 3 Chemik Police 2015-11-16
18:00

8. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2015-11-18
18:00
Impel Wrocław 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-11-19
18:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2015-11-21
17:00
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Enea PTPS Piła 2015-11-22
14:45
Chemik Police 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-11-22
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-11-23
18:00

9. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2015-11-27
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2015-11-28
17:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Chemik Police 2015-11-28
17:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Impel Wrocław 2015-11-28
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-11-28
20:00
Enea PTPS Piła 3 - 0 Developres SkyRes Rzeszów 2015-11-29
18:00

10. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2015-12-02
18:00
Chemik Police 3 - 0 Enea PTPS Piła 2015-12-02
18:00
Atom Trefl Sopot 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2015-12-02
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2015-12-02
18:00
Grot Budowlani Łódź 2 - 3 Impel Wrocław 2015-12-02
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-12-02
18:00

11. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2002-12-04
17:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-12-05
17:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Enea PTPS Piła 2015-12-05
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Impel Wrocław 2015-12-06
18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2015-12-07
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Grot Budowlani Łódź 2015-12-07
18:00

12. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Chemik Police 2015-12-12
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2015-12-12
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2015-12-13
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2015-12-13
15:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Legionovia Legionowo 2015-12-14
18:00
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Impel Wrocław 2015-12-14
19:00

13. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2016-01-27
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2016-02-03
18:00
Impel Wrocław 3 - 2 Enea PTPS Piła 2016-02-03
18:00
Atom Trefl Sopot 2 - 3 Chemik Police 2016-02-03
18:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-02-03
19:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2016-02-03
20:30

14. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 Impel Wrocław 2016-01-14
18:00
Chemik Police 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-01-15
18:00
KSZO Ostrowiec 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-01-16
17:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2016-01-16
18:00
Enea PTPS Piła 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-01-16
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2016-01-17
18:00

15. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Developres SkyRes Rzeszów 2016-01-23
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2016-01-23
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2016-01-23
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 KSZO Ostrowiec 2016-01-23
18:00
Impel Wrocław 3 - 2 Chemik Police 2016-01-24
14:45
Legionovia Legionowo 1 - 3 Enea PTPS Piła 2016-01-25
18:00

16. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Impel Wrocław 2016-01-30
14:45
KS Pałac Bydgoszcz 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-01-30
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Legionovia Legionowo 2016-01-30
17:00
KSZO Ostrowiec 1 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-01-30
17:00
Chemik Police 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-01-30
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 0 Enea PTPS Piła 2016-01-31
14:45

17. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 - 3 Enea PTPS Piła 2016-02-06
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2016-02-06
17:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Chemik Police 2016-02-06
18:00
Impel Wrocław 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-02-07
20:00
KSZO Ostrowiec 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2016-02-08
18:00
Grot Budowlani Łódź 3 - 2 Developres SkyRes Rzeszów 2016-02-08
18:00

18. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Enea PTPS Piła 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-02-12
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Impel Wrocław 2016-02-13
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-02-13
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-02-14
14:45
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-02-14
17:00
Chemik Police 3 - 0 Grot Budowlani Łódź 2016-02-15
18:00

19. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KSZO Ostrowiec 1 - 3 Developres SkyRes Rzeszów 2016-02-20
17:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 0 Chemik Police 2016-02-21
14:45
Grot Budowlani Łódź 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2016-02-21
17:00
Enea PTPS Piła 0 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2016-02-22
18:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-02-22
19:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Impel Wrocław 2016-03-02
18:00

20. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-02-26
18:00
Chemik Police 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-02-27
15:30
Impel Wrocław 3 - 0 Legionovia Legionowo 2016-02-27
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Enea PTPS Piła 2016-02-27
17:00
Atom Trefl Sopot 0 - 3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-02-28
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 - 3 Grot Budowlani Łódź 2016-02-29
18:00

21. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3 - 1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2016-03-05
14:45
KSZO Ostrowiec 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2016-03-05
17:00
Enea PTPS Piła 0 - 3 Chemik Police 2016-03-05
18:00
Impel Wrocław 3 - 1 Grot Budowlani Łódź 2016-03-05
19:00
Legionovia Legionowo 3 - 2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-03-06
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2016-03-07
18:00

22. kolejka fazy zasadniczej

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2016-03-11
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 Legionovia Legionowo 2016-03-12
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 - 0 KSZO Ostrowiec 2016-03-12
17:00
Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 Chemik Police 2016-03-12
18:00
Enea PTPS Piła 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2016-03-13
14:45
Grot Budowlani Łódź 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2016-03-14
18:00

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in